- 1 fej finomra vágott vöröshagymát kevés zsíron megpirítani
- majd mehet hozzá 1 - 1 db nagyobb kockára vágott paprika és paradicsom
- mehet hozzá 4 - 5 db nagy méretű burgonya hasábokra vágva, kicsit átpirítani
- őrölt pirospaprikával meghinteni és felönteni vízzel
- sóval ízesíteni, pár szelet kolbász is jó ízt ad
- lefedve takarékon puhára főzni, jó kis sűrű szaftos legyen
Most nem főztem bele galuskát, azzal is nagyon finom.
Savanyúsággal kínálni.


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése